Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Praha – Palata

Mladého a talentovaného klavíristu Simona Yakimova můžete slyšet 20. června v Praze na Palatě. Přijďte jej podpořit i vy!

Rybná nad Zdobnicí

Koncert k Roku české hudby 2024, na kterém zazní díla A. Dvořáka a B. Smetany v podání Cantores Cantant a jeho hostů. Přijďte si jej užít!

Podbořany

Rozezněme chrámy sv. Petra a Pavla s trumpetistou Pavlem Herzogem a varhaníkem Petrem Hostinským již 25. června v Podbořanech!

Kolín

Dvořákův festival v Kolíně! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Hrusice

Na koncertě uslyšíte České filharmonické kvarteto, které vzniklo z iniciativy členů České filharmonie. Přijďte si užít prvotřídní interpretaci!

Chřibská

V kostele sv. Jiří zazní trubka Pavla Herzoga a varhany v podání Petra Hostinského. Nenechte si ujít další ročník Dvořákova festivalu!

Hejnice

Poznejte nádhernou baziliku Navštívení Panny Marie s uznávanými varhaníky. První koncert již 6. července od 15.30hod. Váš DF

Náchod

Dvořákův festival v Náchodě! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Lázně Bohdaneč

Zaposlouchejte se do umění, jež vyzdvihuje do nebes Anna Paulová - hoboj a Hedvika Mousa Bacha - harfa. Nenechte si ujít další ročník!

Adršpach

Dvořákův festival v Adršpachu! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do "Hlasu lesa" v podání violoncellisty Jiřího Bárty.

Deštné v Orlických horách

Dvořákův festival v Deštném v Orlických horách! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Želiv

V klášterním kostele vám zahraje na varhany známý a úspěšný varhaník Vladimír Roubal. Přijďte a zaposlouchejte se do barevných tónů.

Praha – Chvaly

Ve Praze - Chvaly s námi přivítejte profesionální šestičlenný jazzový orchestr SWING MELODY se skvělým kapelníkem Janem Veverkou! DF

Liberk – Uhřínov

Přijďte si poslechnout Křišťálový koncert v podání LADISLAVA KOZDERKY – trubka, JAKUB HRUBÉHO – baryton a PŘEMYSLA KŠICI – varhany. Těšíme se!

Jakub

Varhanní recitál s recitací přednese Aleš Bárta v kostele sv. Jakuba v obci Jakub dne 27. července od 18 hodin.

Kolín

Trio Coucou uslyšíte a uvidíte v Kolíně 28. července od 17. hodin na Bartolomějském návrší. Přijďte a zamilujte si Dvořákův festival!

Hejnice

Poznejte nádhernou baziliku Navštívení Panny Marie s uznávanými varhaníky. Druhý koncert již 3. srpna od 15.30hod. Váš DF

Chřibská

Dvořák neznámý v kostele sv. Jiří v podání Matyáše Nováka (klavír) a Františka Kinského (mluvené slovo). Nenechte si ujít další ročník Dvořákova festivalu!

Hrádek u Nechanic

4. srpna uslyšíte a uvidíte překrásné Duo Beautiful Strings - Monika Urbanová (housle), Hedvika Mousa Bacha (harfa). Přijďte si odpočinout!

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!

Nový Bor

Dvořákův festival v Novém Boru! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Grunta

V den pouti Nanebevzetí Panny Marie proběhne koncert Ave Maria v podání Ludmily Pergelové - zpěv a Aleše Bárty - varhany.

Kadaň

Český jazzový hudebník, multiinstrumentalista a skladatel Jiří Stivín v doprovodu významného varhaníka Václava Uhlíře.

Jablonné nad Orlicí

Trio Coucou uslyšíte a uvidíte v úterý 20. 8. v kostele sv. Bartoloměje v Jablonném nad Orlicí. Těšte se na skvělou hudbu!

Choteč

Přijďte si poslechnout jak zní chotečské varhany v podání mladého varhaníka Adama Suka, výherce hned několika varhanních soutěží.

Kolín

Přijďte se seznámit z novým zvukem královského nástroje. Bartolomějské improvizace předvede varhaník Vladimír Roubal. Těšíme se na vás!

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!

Praha – Libeň

Varhanní zastavení (45min) s Vladímírem Roubalem v kostele sv. Vojtěcha od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Zbraslav

Varhanní zastavení (45min) s Vladímírem Roubalem v kostele sv. Jakuba od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Lhotka

Varhanní zastavení(45min) s mladým a nadaným varhaníkem Simonem Yakimovem, v kostele Panny Marie Královny míru od 19 hodin. Vstup volný.