Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Zahajovací koncert – Lány

Zahajovací koncert Dvořákova festivalu v roce 2024 se opět koná v kostele Nejsvětějšího Jména Ježíš v Lánech s Alešem Bártou a Radkem Baborákem!

Turnov

Dobrou chuť od Podkrkonošského symfonického orchestru s programem, který je jak pro nás, tak pro diváky velké překvapení. My se těšíme, a co vy? DF

Červený Kostelec

5. května vám krásu v písních Antonína Dvořáka představí MARKÉTA KLAUDOVÁ – soprán, MICHAELA ZAJMI – mezzosoprán a ZDENĚK KLAUDA – klavír.

Střítež

Martin Kot a Viktor Stocker bývají označováni za nejnadějnější akordeonisty mladé generace. Přijďte si je poslechnou i vy!

Sychrov

Dvořákův festival na Sychrově! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Podlažice

Český jazzový hudebník, multiinstrumentalista a skladatel Jiří Stivín v doprovodu významného varhaníka Václava Uhlíře.

Železný Brod

Přijďte do kostela sv. Jakuba Většího a poslechněte si další z krásných programů Dvořákova festivalu. Těšíme se na Vás!

Český Dub

Martin Kot a Viktor Stocker bývají označováni za nejnadějnější akordeonisty mladé generace. Přijďte si je poslechnou i vy!

Přepychy

V kostele sv. Prokopa vystoupí významný varhaník Václav Uhlíř. Přijďte si poslechnout jeho neuvěřitelné umění. Těšíme se na setkání!

Jablonec nad Nisou

Koncert k Roku české hudby 2024, na kterém zazní díla A. Dvořáka a B. Smetany v podání Cantores Cantant a jeho hostů. Přijďte si jej užít!

Wambierzyce (PL)

Přijďte na zahajovací koncert Mezinárodního festivalu Ignáce Reimanna v pátek 14. června do polských Vambeřic. Těšíme se na Vás! DF

Nový Hradec Králové

Koncert k 70. narozeninám varhaníka Václava Uhlíře v kostele sv. Antonína již v sobotu 15. června. Host Václav Metoděj Uhlíř. DF

Mohelnice nad Jizerou

V kostele Nanebevzetí Panny Marie zazní trubka Pavla Herzoga a varhany v podání Petra Hostinského. Nenechte si ujít další ročník!

Praha – Palata

Mladého a talentovaného klavíristu Simona Yakimova můžete slyšet 20. června v Praze na Palatě. Přijďte jej podpořit i vy!

Hejnice

Poznejte nádhernou baziliku Navštívení Panny Marie s uznávanými varhaníky. První koncert již 6. července od 15.30hod. Váš DF

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!

Deštné v Orlických horách

Dvořákův festival v Deštném v Orlických horách! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Praha – Chvaly

Ve Praze - Chvaly s námi přivítejte profesionální šestičlenný jazzový orchestr SWING MELODY se skvělým kapelníkem Janem Veverkou! DF

Kolín

Trio Coucou uslyšíte a uvidíte v Kolíně 28. července od 17. hodin na Bartolomějském návrší. Přijďte a zamilujte si Dvořákův festival!

Hejnice

Poznejte nádhernou baziliku Navštívení Panny Marie s uznávanými varhaníky. Druhý koncert již 3. srpna od 15.30hod. Váš DF

Hrádek u Nechanic

Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!

Nelahozeves – loď

Užijte si nezapomenutelný zážitek s Dvořákovým festivalem přímo na lodi, kde vám bude po celou plavbu znít veselá Prodaná nevěsta. Vyplutí z Kralup nad Vltavou ve 20:00.

Brandýs nad Labem – loď

Poznejte Dvořákův festival na lodi Florentina v Brandýse s Il Bohemo přímo na palubě! 11. srpna od 20 hodin v přístavišti.

Nymburk – loď

Poznejte Dvořákův festival na lodi Florentina v Nymburce s Českou ROCKharmonií přímo na palubě! 12. srpna od 20 hodin v přístavišti.

Kolín – loď

Poznejte Dvořákův festival na lodi Florentina v Kolíně s Ivou Bittovou & Jefis duo přímo na palubě! 13. srpna od 20 hodin v přístavišti.

Poděbrady – loď

Poznejte Dvořákův festival na lodi Florentina v Poděbradech s ORIGINÁLNÍM PRAŽSKÝM SYNKOPICKÝM ORCHESTREM přímo na palubě! 14. srpna od 20 hodin v přístavišti.

Mělník – loď

Užijte si nezapomenutelný zážitek s Dvořákovým festivalem přímo na lodi, kde vám bude po celou plavbu znít Dvořákova slavná opera Rusalka.

Praha – loď

Poznejte Dvořákův festival na lodi Florentina v Praze s Cello Republic přímo na palubě! 16. srpna od 20 hodin na nábřeží Edvarda Beneše.

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!