Koncerty 2024

  1. Akce
  2. Koncerty 2024

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Liberk – Uhřínov

Přijďte si poslechnout Křišťálový koncert v podání LADISLAVA KOZDERKY – trubka, JAKUB HRUBÉHO – baryton a PŘEMYSLA KŠICI – varhany. Těšíme se!

Jakub

Varhanní recitál s recitací přednese Aleš Bárta v kostele sv. Jakuba v obci Jakub dne 27. července od 18 hodin.

Kolín

Trio Coucou uslyšíte a uvidíte v Kolíně 28. července od 17. hodin na Bartolomějském návrší. Přijďte a zamilujte si Dvořákův festival!

Hejnice

Poznejte nádhernou baziliku Navštívení Panny Marie s uznávanými varhaníky. Druhý koncert již 3. srpna od 15.30hod. Váš DF

Chřibská

Dvořák neznámý v kostele sv. Jiří v podání Matyáše Nováka (klavír) a Františka Kinského (mluvené slovo). Nenechte si ujít další ročník Dvořákova festivalu!

Hrádek u Nechanic

4. srpna uslyšíte a uvidíte překrásné Duo Beautiful Strings - Monika Urbanová (housle), Hedvika Mousa Bacha (harfa). Přijďte si odpočinout!

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!

Nový Bor

Dvořákův festival v Novém Boru! Přijďte si užít nevšední zážitek a zaposlouchejte se do krásných melodií našich profesionálních umělců.

Grunta

V den pouti Nanebevzetí Panny Marie proběhne koncert Ave Maria v podání Ludmily Pergelové - zpěv a Aleše Bárty - varhany.

Kadaň

Český jazzový hudebník, multiinstrumentalista a skladatel Jiří Stivín v doprovodu významného varhaníka Václava Uhlíře.

Jablonné nad Orlicí

Trio Coucou uslyšíte a uvidíte v úterý 20. 8. v kostele sv. Bartoloměje v Jablonném nad Orlicí. Těšte se na skvělou hudbu!

Choteč

Přijďte si poslechnout jak zní chotečské varhany v podání mladého varhaníka Adama Suka, výherce hned několika varhanních soutěží.

Kolín

Přijďte se seznámit z novým zvukem královského nástroje. Bartolomějské improvizace předvede varhaník Vladimír Roubal. Těšíme se na vás!

Lázně Bohdaneč

V kostele sv. Máří Magdalény zazní neopakovatelná hudba Dvořákova festivalu. Přijďte a nenechte si ujít další ročník!

Praha – Libeň

Varhanní zastavení (45min) s Vladímírem Roubalem v kostele sv. Vojtěcha od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Zbraslav

Varhanní zastavení (45min) s Vladímírem Roubalem v kostele sv. Jakuba od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Lhotka

Varhanní zastavení(45min) s mladým a nadaným varhaníkem Simonem Yakimovem, v kostele Panny Marie Královny míru od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Hostivař

Varhanní zastavení(45min) s Vladimírem Roubalem v kostele Stětí sv. Jana Křtitele. Vstup volný.

Praha – Břevnov

Varhanní zastavení (45min) s Vladimírem Roubalem v kostele sv. Markéty. Vstup volný.

Hejnice

Poznejte nádhernou baziliku Navštívení Panny Marie s uznávanými varhaníky. Třetí koncert již 31. srpna od 15.30hod. Váš DF

Praha 9 – Park Zahrádky

Užijte si nezapomenutelný operní večer s Prodanou nevěstou. V hlavní roli Mařenka - Markéta Klaudová a Jeník - Martin Šrejma. Těšíme se!

Praha – Prosek

Varhanní zastavení (45min) s Přemyslem Kšicou, varhaníkem chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně, v kostele sv. Václava. Vstup volný.

Praha – Dejvice

Varhanní zastavení (45min) s Přemyslem Kšicou, varhaníkem chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně, v kostele sv. Matěje od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Dubeč

Trio Coucou, to je soubor čtyř mladých profesionálních hudebníků, kteří ve své tvorbě spojují prvky klasické hudby, chansonu, jazzu a popu.

Praha 9

Na Radnici v Praze 9 uzříte a uslyšíte Františka Kinského (mluvené slovo) a nadaného klavíristu Matyáše Nováka. Těšíme se na Vás!

Kosmonosy

Poznejte krásný kostel Povýšení sv. Kříže v Kosmonosech s JAROSLAVEM PELIKÁNEM – flétna a JAROSLAVEM NOVÁKEM – kytara. Těšíme se!

Praha – Bohnice

Varhanní zastavení (45min) se Simonem Yakimovem v kostele sv. Václava v Bohnicích od 19 hodin. Vstup volný.

Praha – Spořilov

Varhanní zastavení (45min) s Přemyslem Kšicou, varhaníkem chrámu sv. Mikuláše na Malé Straně, v kostele sv. Anežky České. Vstup volný.

Mašťov

Přemysl a Pavel se narodili v rodině Josefa Kšici, který je regentschori katedrály sv. Víta v Praze. Poslechněte si děti slavných. Těším se!

Praha – Barrandov

Varhanní zastavení (45min) s Pavlem Kohoutem v kostele Krista Spasitele. Závěrečný koncert festivalu. Přijďte se s námi potěšit hudbou.